Apartmány

Apartmán A  – přízemí

Apartmán je nabízen maximálně pro 6 osob. Součástí je dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a dětskou postýlkou a čtyřlůžkový pokoj s oddělenými postelemi. K apartmánu patří obývací pokoj s jídelním stolem, sedací soupravou  a starou pecí a vybavený kuchyňský kout s elektrickou varnou deskou, varnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. Koupelna je s vanou, sociálním zařízením a pračkou, součástí je venkovní pergola, kde jsou dvě houpačky, stůl na stolní tenis, šipky a posezení s přenosným grilem.

Apartmán B – podkroví

Apartmán je nabízen maximálně pro 6 osob (včetně přistýlky). Součástí je dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a třílůžkový pokoj s oddělenými postelemi. Obývací pokoj s možností přistýlky se sedací soupravou a televizí  je spojen s vybaveným kuchyňským koutem, kde je varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, lednička a mikrovlnná trouba. Koupelna je se sprchovým koutem, sociálním zařízením a pračkou.  K apartmánu také patří venkovní posezení v pergole s přenosným grilem.

Nový apartmán C – podkroví

Apartmán je nabízen maximálně pro 7 osob. Součástí je dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a dětskou postýlkou, dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a třílůžkový pokoj s oddělenými postelemi. Obývací pokoj se sedací soupravou, jídelním stolem a LCD televizí je spojen s vybaveným kuchyňským koutem s varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a elektrickou varnou deskou. Koupelna je se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Součástí apartmánu je venkovní posezení s přenosným grilem a horní terasa.